POLISH FIRMS

POLISH FIRMS

POLSKA - MAŁOPOLSKIE
Nowy Targ 34-400
ul. Waksmundzka 115
tel./fax: 48 18 266 32 13
mobil: 48 600 35 34 19
mobil: 48 606 27 51 35

www.korczakisyn.com
biuro@korczakisyn.com

POLISH FIRMS
 

Firma "Korczak i Syn" s.c (ojciec i syn) istnieje na rynku od 27 lat.

Naszą główna działalnością jest szycie i sprzedaż kożuchów ale zajmujemy sie również importem surowych skór owczych z Wielkiej Brytanii oraz sprowadzamy zwierzęta futerkowe takie jak Jenot, Lis, Norka.

Przez lata działalności naszej firmy, ojciec tj. Stanisław Korczak zgromadził na swoim koncie wiele wyróżnień w tym Honorową odznakę Rzemiosła w 2005r, odznakę za zasługi w rzemiośle w 1998r, Pan Stanisław Korczak piastuje funkcję wice prezesa Nowotarskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców branży skórzanej, zasiada w zarządzie w Nowym Targu, a także w zarządzie Izby Rzemieślniczej w Nowym Sączu.

Firma "Korczak i Syn" przez szereg lat prowadzenia działalności wykształciła wielu uczniów i uczennic, którzy odbyli w naszej firmie praktyczną naukę zawodu a następnie pozytywnie zdali egzaminy kończąc naukę z świadectwem czeladniczym.

POLISH FIRMS POLISH FIRMS POLISH FIRMS POLISH FIRMS
 

Firma w swojej ofercie posiada szeroka gamę kożuchów szytych ze skór garbowanych w kraju jak też ze skór importowanych z Włoch-Hiszpanii.

W galerii prezentujemy kilkanaście wzorów spośród wielu, które najczęściej się sprzedają. Nie prezentujemy wszystkich posiadanych przez nas modeli, gdyż jest ich zbyt wiele.

Jesteśmy bardzo elastyczni, możemy wykonać krótkie serie według zamówienia klienta. Od pięciu lat eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej.

Nasza oferta adresowana jest głownie do hurtowni oraz przedstawicieli handlowych, których gorąco zapraszamy do współpracy.

KORCZAKISYN

 
Google+